# 58

wrzesień 2014

ISSN 2353-8880

pobierz PDF Kilka słów o naszej nowej stronie internetowej

XXX Z radością chcielibyśmy poinformować Państwa, że od połowy września br. wystartowała nasza nowa strona internetowa (www.rzu.gov.pl). Chcieliśmy przede wszystkim,  by była ona bardziej przystępna i przyjazna dla odbiorców. Z tego względu najbardziej istotne w naszej opinii  zagadnienia zostały ,"wyciągnięte na wierzch".

Główne, w naszej opinii najbardziej przydatne dla Państwa informacje pojawiają się kolejno w slajderze umieszczonym na środku strony. Można tam znaleźć stałe pozycje, takie jak informacje dotyczące składania do nas skarg, wzory przydatnych podczas sporów z ubezpieczycielem pism, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, czy bazę orzecznictwa. W oknach, o których mowa będą także pojawiać się cyklicznie gorące, aktualne tematy.

Szerzej na aktualne tematy można będzie poczytać również w zakładce ,,aktualności” i w informacjach prasowych z rynku.

Z boku po lewej stronie znajdziecie Państwo między innymi odnośniki do naszych publikacji tj. raporty, opracowania, „Rozprawy Ubezpieczeniowe”. Pod hasłem „Vademecum Ubezpieczonego” znajdziecie Państwo natomiast skonstruowane w przystępny sposób objaśnienia najważniejszych zagadnień z zakresu prawa ubezpieczeniowego, w tym podstawowych  informacji dotyczących różnych rodzajów ubezpieczeń, czyli tak zwane "z czym to się je". Odnośnik na stronę Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego pozwoli Państwu na szybką weryfikacje OC wybranego przez państwa samochodu. W zakładce ,,nasze inicjatywy” przeczytać można natomiast m.in. o zasadach konkursu organizowanego corocznie przez Rzecznika Ubezpieczonych, można też dowiedzieć się szerzej o prowadzonej przez nas działalności edukacyjnej i zorientować się w naszej współpracy międzynarodowej.

Po prawej stronie natomiast znajduje się odnośnik do naszego czasopisma wydawanego w formie elektronicznej – Monitora Ubezpieczeniowego.
Okienka na samej górze przekierowują Państwa między innymi do odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a także do danych teleadresowych naszej instytucji.
Bardzo istotnym czynnikiem decydującym o zmianie witryny było również odświeżenie jej pod kątem wizualnym. Nowa szata graficzna sprawiła, że strona stała się bardziej przejrzysta i milsza w obsłudze.

Żywimy nadzieję, że nowa odsłona strony internetowej będzie dla Państwa przyjazna w użyciu, że spełniliśmy Państwa oczekiwania pod względem zarówno merytorycznym, jak i graficznym.

Życzymy miłego czytania


Wydawca
Rzecznik Ubezpieczonych
Al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

Redakcja
Redaktor naczelna: Aleksandra Wiktorow
Rada redakcyjna: Krystyna Krawczyk, Aleksander Daszewski
Rada programowa: członkowie Rady Ubezpieczonych
Sekretarz redakcji: Martyna Gondek

(C)2014 Rzecznik Ubezpieczonych. Wszelkie prawa zastrzeżone.